Szukaj
pokaż

O firmie

GŁÓWNYM PROFILEM DZIAŁALNOŚC FIRMY EL-PARTS JEST SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO ALTERNATORÓW I ROZRUSZNIKÓW MARKI AS.

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i wyspecjalizowana kadra handlowców i serwisantów oraz ścisła współpraca z firmą AS pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość sprzedawanych produktów po najlepszej na rynku cenie.

Posiadamy w swojej ofercie zarówno części zamienne takie jak: szczotki, głowice, stojany, wirniki, widełki, koła pasowe czy uszczelki, jak i całe alternatory i rozruszniki różnych marek.

Nasza firma od chwili powstania stawia na partnerskie relacje z klientami, dzięki czemu sukcesywnie zdobywamy coraz większe zaufanie wśród naszych dotychczasowych jak i nowych klientów.

Posiadamy również własne zaplecze warsztatowe, gdzie w sposób profesjonalny zajmujemy się regeneracją rozruszników, alternatorów, oraz części. Nieustannie pogłębiana wiedza i zdobywanie wciąż nowych informacji powoduje, że jesteśmy profesjonalnym zespołem potrafiącym rozwiązać problemy z jakimi zwracają się do nas klienci szybko i pewnie.

Zapraszamy więc do współpracy wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się elektromechaniką pojazdową i szukają solidnego partnera.

Aktualności

  • Długi weekend majowy

    2018-04-24 więcej
    Szanowni Klienci
  • Godziny otwarcia

    2014-09-30 więcej
    Godziny otwarcia

Newsletter

Często wyszukiwane

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem, usuń ten komunikat